עדכונים מהשטח

כל מה שקורה

כתבה במגזין מוצ"ש – מקור ראשון: "בגוף אני מבינה".

"אתם מכירים אותה כדריה מסדרת האלופה, אבל ורד פלדמן היא מזמן לא רק שחקנית, אלא מומחית ומורה מצליחה לשפת גוף. והכול בזכות המפגש המפתיע עם אביה, שנכנס לחייה רק בגיל 30…" להמשך הכתבה לחצו כאן>>>

הרצאה למנהלי רב בריח! "לגוף שפה משלו"
איך אפשר בעזרת שפת הגוף וכלל המסרים הלא מילוליים לשפר את התקשורת הפנים ארגונית, לדייק מסרים מול לקוחות, לשדר אמינות, לצלוח שיתופי פעולה ולהשתפר במשא ומתן.
היה כיף גדול אתכם, תודה!

מחזור נוסף סיים אתמול את סדנת " סודות שפת הגוף". התמונה אמנם לא בהרכב מלא, אבל אחת אחד נכנסתם לי ללב.. תודה תודה ושוב תודה. #שפתגוףזההדבר

היום העברתי סדנה לחברת טבע בנושא "סטיינלינג, בניית תדמית ושפת גוף" או במילים אחרות – כל מה שאנחנו מספרים על עצמינו עוד לפני שאנחנו פותחים את הפה
היה כיף גדול. תודה

הרצאת זום 'שפת גוף בתקשורת בין אישית' עם 500 עובדי ההסתדדרות, איזה כיף לקבל תגובות כאלו חמות!!
מאחלת לכולם סוף שבוע נפלא

אומנם שנים עברו מאז שיצאתי לדייט ראשון, אבל אני עדיין זוכרת ממש טוב את התחושות…. גם בדייטים שפת הגוף שלנו היא גורם משפיע ומשמעותי, ואחראית לא מעט על הצלחתו של דייט..

 

לקריאת הכתבה לחצו על הקישור >>

 

השבוע עלה לאוויר פודקאסט שהשתתפתי בו: "מקום טוב לרגשות" של
Anat Kerem-Angel
Hilla Schlezinger
מודה שהרשתי לעצמי להיות מאוד חשופה, לדבר על היחסים עם אמא שלי ועל הסיפור האישי שלי שהביא אותי למקום שאני נמצאת בו היום וכמובן איך לא – על העולם הענק הזה שנקרא שפת הגוף שהוא חלק בלתי נפרד מהיום יום שלי ושל כולנו בעצם

מוזמנים להאזין 🙂

18.11.21
השבוע העברתי סדנה לעמותת הופ סנטר, עמותה שעושה שיקום תעסוקתי לשורדות מעגל הזנות, נשים אמיצות, שהחליטו לעצור את הגלגל שהוא חייהן ולסובב אותו לכיוון השני.
אם נתרגל את הידע וניתן לגוף שלנו להפנים אותו, נרגיש את השינוי מתחיל לקרות. זה לא קסם זו עבודה , והיא מאוד מאוד משתלמת.

מפגש שעסק בתווי הפנים והבעות הפנים שלנו.
הבעות פנים מאפשרות לנו לקבל אינדיקציה על עד כמה הבן אדם שמולינו מזהה, מתחבר ומעורב ריגשית איתנו או עם התוכן שאנחנו מביאים.
מחקרים מראים שרק בפנים יש לנו 43 שרירים ורוב ההבעות מערבות לפחות בין 2 ל 4 שרירים.
אם נדע לשים לב לדקויות בהבעות הפנים של בן שיחתנו – נוכל לדלות יותר אינפורמציה על מה הוא באמת מרגיש לגבי התוכן שאנחנו מביאים. #שפתגוף #שפתהפנים

 
10.11

בחמישי האחרון השקנו נועה לושי ואני סדנה חדשה- תקשורת ב360!
סדנה ייחודית מסוגה, המשלבת את השפה המילולית והלא מילולית לטובת שיפור מיומנויות ההשפעה והתקשורת.

הסדנה הזו נוצרה בכדי לתת תמונה מלאה לכל הנושא הזה שנקרא ״תקשורת״ ומתוך הצורך שגילינו שקיים אצל ארגונים רבים – לדייק את הכוונות ולעצב את המסרים שלהם בעזרת כל הכלים העומדים לרשותם- הן בפן המילולי והן בעזרת המסרים הסמויים שאנחנו משדרים וקולטים נון סטופ.
היה לנו הכבוד לבלות בוקר קסום עם ווב דאן.

תודה על מפגש מרגש ולחיי עוד מפגשים מעוררי השראה כאלו🙏🏽

מתוך סדנת סודות ספת הגוף , שיעור 5 – המערכת הווקאלית
#כוחה_של_האינטונציה
מתחת לכל מילה או משפט יש "כוונה נסתרת". זו לא מיניפולציה, ממש לא, אלא כלי שלנו לבטא רגש.
כל מילה שאנחנו מוציאים מלווה באינטונציה שזו בעצם ההנגנה של המילים והיא זו שמשקפת את הרגש שלנו כל הזמן אפילו מבלי שאנחנו שמים לב. זהו כלי מולד שקיבלנו ולא צריך להיות שחקן כדי להשתמש בו. השאלה היא כמה אנחנו ממקסמים אותו על מנת לדייק את המסרים שאנחנו רוצים להעביר..

מתוך הסדנה סודות שפת הגוף-

 
איך משפיע המיקום שלנו במרחב על השדרים שאנחנו משדרים?
למשל האם אנחנו תמיד בוחרים לשבת בשורות ראשונות בכנסים, בתאטרון באוטובוס?
או דווקא אנחנו מאלה שתופסים מקום בשורות האחרונות?
 
הצצה בסרטון 🙂

26.10
אתמול היתה לי הרצאה ביריד התעסוקה ביבנה. משמעות שפת הגוף בראיונות עבודה.

כמה משמעותי הרושם הראשוני שאנחנו מייצרים בראיונות עבודה, וכמה כוח והשפעה יש לנו בידיים להוציא את הפוטנציאל שלנו החוצה, לדייק את הייחוד שלנו, המוטיבציה , הדחף להצליח והיכולות. הגוף שלנו והאופן שבו אנחנו משתמשים בו יכול לעשות עבורנו הרבה מהעבודה , אם נדע להשתמש בו נכון, בתנועות הידיים , באופן הישיבה, בשימוש שלנו בקול נוכל להרוויח הרבה נקודות אצל המראיין עוד לפני שבכלל פתחנו את הפה.

אתמול העברתי שיעור כחלק מקורס סטוריטלרס מטעם עמותת Restart – ריסטארט . ארגון שמטרתו החזרת פצועי צה"ל למסלול החיים דרך פיתוח אישי, קידום קריירה ותעסוקה ופיתוח פתרונות טכנולוגיים לאתגרים וחלומות של הפצועים.
הקורס מעניק כלים ומיומנויות להעברת מסרים ובניית הרצאה מבוססת הסיפור האישי שלהם בסגנון ted.
במסגרת הקורס אני העברתי שיעור בנושא שימוש בשפת הגוף ודיוק המסרים הלא מילוליים בשדרוג הפרזנטציה שלנו. זכות גדולה לקחת חלק בקורס כה חשוב.
תודה לעמותת Restart שמבינה את החשיבות של שפת הגוף וההשלכות שלה על החיים שלנו.
תודה רבה ל אייל אלטויל – הרצאות עם תוצאות.

20.10.21

כתבת אורח שלי בעיתון עשר פלוס

הריאליטי החם של העונה יכול גם לשרת אותנו: אם מסתכלים טוב ושמים לב לפרטים, אפשר לשוחח וללמד את הילדים שלנו איך נבנית זוגיות, על מה היא מושתתת ואיך מתגברים על המוקשים שבדרך….

כאן נכנסים לכתבה

12.10.21
שמחתי לפגוש את סוכני המכירות של חברת verrifome בהרצאה על סודות שפת הגוף

8.10.21

כן כן גם בזוגיות יש משמעות אדירה לשפת הגוף שלנו!! לא סתם נוצרים דפוסים
כל-כך חזקים בחיי הזוגיות שלנו, כאלו שלפעמים קשה לשבור.. מה הצד שלך במיטה? והאם אתם מחליפים תפקידים במטלות הבית לפעמים? מה יהיה עם גלגולי העיניים ועם ה "הכל בסדר" הלא משכנע הזה.. שפת גוף בזוגית – הרצאה חדשה 🙂

03.10.21
שמחתי להרצות אתמול לצוות השירות במשרד הרישוי והתחבורה.
התמקדנו בשפת הגוף ובמסרים הלא מילוליים שאנחנו מעבירים בתור נותני שירות, בכמה אחריות יש לנו על האווירה שאנחנו יוצרים מול הלקוח ובמתחם השירות בכלל, על התחושה שאנחנו נותנים ללקוח ועל העובדה שאנחנו יכולים להחליט מתי להיות יותר אסרטיבים ומתי להיות אמפטים ללקוח. איך נוכל לזהות את הצרכים האישיים של הלקוח היושב מולנו ואיך נוכל להתאים את האסטרטגיה השירותית שלנו במיוחד עבורו.

30.09.21
מכירים את התחושה הזאת שאתם עובדים על פרזנטציה חודשים. עוברים על אותה הפרזנטציה שוב ושוב על מנת לדייק אותה כמה שיותר לכדי מסר חד וברור, ועדיין ברגע האמת זה לא קורה?

בהרצאה שהעברתי היום בחברת סומך חייקין KPMG עבדנו בדיוק על זה.
ההרצאה "לגוף שפה משלו" התמקדה בהכנה לפרזנטציות והמסרים הלא מילוליים שאנחנו משדרים לבניית תדמית נכונה.
איך אפשר לספר את הסיפור הכי מדוייק על עצמנו מבלי להגיד את זה בקול, אלא רק על ידי שדרים שאנחנו מעבירים לצד השני באמצעות הגוף.
אם זה באמצעות הקול, תנועות הידיים, בצורה שבה אנחנו עומדים ומגישים את המסרים.
אותו מסר יכול להגיע לצד שני בצורה שונה לחלוטין אם תשתמשו בגוף שלכם כדי להעביר ולחדד אותו

מעוניינים לרתום את הגוף שלכם לצורך העברת מסר חד וברור?
אנחנו מחכים לכם בוואטסאפ עם פרטים נוספים על הסדנאות הקרובות https://bit.ly/39LYvjh

מאוד מאוד התרגשתי לבוא ולהעביר שיעור אורח של "סודות שפת הגוף" בסדנה עם קבוצה של אנשים מיוחדת בהנחייתו של ג'וני זיכהולץ כחלק מסדנה שנקראת "מסע של פיתוח אישי דרך כלי המשחק".

מתארחת בתכנית של פאולה וליאון בנושא שפת גוף.
כשהפעם – כמה השפעה יש לשפת הגוף שלנו על יצירת דפוסים בזוגיות! איך מזהים מסרים לא מילוליים ועל פיהם בוחרים להגיב לבן הזוג שלנו?
19.09.2021

שיתוף פעולה חדש יוצא לאוויר העולם, עולם שפת הגוף פוגש את המוסדות הוותיקים והמוכרים של הסתדרות העובדים והסתדרות המעוף.
המערכת נפתחה בהרצאת פרזנטציה של פתיחת השנה, מול קהל עובדים שמעוניין להשתדרג בשדר האישי, ברושם הראשוני ובשפת הגוף במכלול האישי והחברתי.
12.09.21

 "גם האופן שבו אנחנו מקלידים מספר על מבנה האישיות שלנו "

מתארחת בתכנית הבוקר של פאולה וליאון רשת 12 
"מה שפת הגוף שלנו בזמן ההקלדה בפלאפון מספרת על האישיות שלנו?"
מה כל אצבע שלנו משדרת ובאיזו אצבע אנחנו מרבים להקליד? האם אנחנו מהמקלידים ה"מהירים" או ה"איטיים"- ומה קצב מספר עלינו בשפת גוף?
01.09.2021

 

מתארחת ב"העולם הבוקר" ברשת 13. ניתוחי שפת גוף של מתמודדי האח הגדול רגע לפני סיום העונה. איך אפשר לקלוט דרך שפת הגוף מה מניע אותנו יותר- השכל או הרגש? כל הסודות ועוד באייטם, לכתבה המלאה כנסו לכתבות מהתקשורת" באתר.

29.08.2021

הצילומים לשלושת הקורסים הדיגיטליים החדשים בעיצומם.
קיבלתי הרבה פניות וביקוש להעביר גם שיעורים רציניים ורבי תוכן של תקשורת לא מילולית – בזום, כדי להקל על הצופים, ולמנוע את טלטולי הדרך למי שלא גר במרכז.
הקורסים בהם אני כרגע בימי צילומים מטורפים, מתמקדים בעיקר בתקשורת לא מילולית, גם מבחינת תאוריה מקיפה, וגם מבחינת הפרקטיקה המעשית.
קורסי האונליין שעומדים לצאת לאור, מתמקדים ב: מבוא ללימודי שפת גוף, קורס למתחילים ולמתקדמים,
וכל הסודות והטיפים למי שמעוניין רק להציץ ולטעום מהעולם המרתק הזה, וגם למי שכמובן מעוניין לצלול לעומקו.

24.08.2021

 


מתארחת בפודקאסט של ריי שגב:
יש סיפורי חיים שגם התסריטאי הכי נועז לא היה מצליח לחשוב עליהם, כך גם במקרה של ורד פלדמן, האורחת בפרק החדש בפודקאסט שלי, שפגשה את היעוד שלה דרך מפגש עם אביה הביולוגי רק בגיל 30 ואחרי שקטפה אינספור הצלחות בקריירת המשחק שלה.
ורד פלדמן x#juicytalk
בפרק הזה ורד פלדמן – שחקנית ויוצרת מוכרת ומוערכת שפועלת כבר למעלה משני עשורים בתעשיית הבידור הישראלית, מספרת איך הפכה למומחית שפת גוף.
היא הסבירה לי למה כל כך חשוב ללמוד לנתח שפת גוף ואיך הכלי הזה יכול לשנות לנו את החיים. ותוך כדי דיברנו גם על גורל, בחירות, תשוקה, פרסום, אותנטיות, תרגול, יעוד ועוד נושאים מרתקים.
פגשתי את ורד דרך חברה משותפת לפני כמה חודשים וניגנבתי כששמעתי את הסיפור שלה, לא יכולתי שלא לתהות עד כמה אנחנו באמת בוחרים את מסלול החיים שלנו? והאם מה שגורם לנו להגשים את עצמנו זה הגורל או הבחירות שאנחנו עושים כשהזדמנויות נקרות בדרכנו?
שיחה עם אישה מגשימה.
לינק להאזנה:
https://soundcloud.com/ray-segev-16365273/12-juicytalk-1

22.8.21

 

מי לא היה רוצה שבשניות הראשונות שהוא נכנס לחדר יקלטו עליו את הקסם, הייחוד והאיכות שיש בו?
איך משדרגים את השדר שלנו ברושם ראשוני ואיך אפשר לזהות נכון סיטואציות?
כל זה ועוד בשלישי הקרוב , בהרצאה "לגוף שפה משלו" Funzing בתל אביב.
10.08.2021

 
היום הסתיים מחזור נוסף של סדנת הפרימיום "סודות שפת הגוף"
6 תלמידים סקרנים, כנים ואמיצים שקפצו למים העמוקים, תירגלו ונפגשו עם דפוסים קיימים ועם טכנקיות רבות לרכישת כלים חדשים להרחבת המנעדים ושדרוג ההופעה מול קהל. היתה לי זכות גדולה לקבל כזו קבוצה מיוחד ומרגשת.
03.08.2021

מחזור מאי ,סדנת "סודות שפת הגוף" , שעור אחרון .שיעור בו כל תלמיד מקבל ניתוח שפת הגוף של עצמו. סדנה בת 9 שיעורים. לא להאמין שכבר נגמר !!היתה לי זכות גדולה לקבל קבוצה כזו מקסימה. היה לי כיף גדול , מעניין ומפתח. 

22.07.2021

הרצאת זום לנותני שירות בבנק הפועלים
סביבת הוידאו כבר הפכה לחלק מן המציאות הארגונית. איזה כיף שהרבה גופים בסקטור העסקי מנצלים ומבינים את היתרון שלה. 
והפעם הדרכה לכל אלו ,הבאים במגע שוטף עם לקוחות.
כל הטיפים להשפעה חיובית על הסביבה ,לשיפור הרושם הראשוני ולהעלת חווית השירות באמצעות שפת הגוף שלנו.
06.07.2021

21.1- גאה להיות חלק מהתכנית עבור המחלקה לקידום מעמד האישה. הרצאת זום שלי- איך למנף את עצמנו גם במרחב הוירטואלי, וכמה השפעה יש לשפת הגוף שלנו. מזמינה אתכן לבוא לקבל כלים פרקטיים להעברת מסרים באופן אפקטיבי.

. 16.4 – היום היתה לי הרצאה בחברת סאפיינס אינטרנשיונל קורפוריישן מול מחלקת המכירות בנושא שפת גוף ככלי לשיפור מיומנויות מכירה בסביבת מחשב וירטואלית. תודה מיוחדת לאנסטסיה אופק על החיבור בינינו

. 18.4 -מחר בהרצאה בנושא חשיבות שפת גוף בראיונות עבודה, מטעם משרד העבודה, הג'וינט ומרכז הזדמנות ב"ש.

אמת בפרסום. התחלנו היום. שיעור מספר 1, מתוך סדנה שלמה, בסביבת זום. בצד השני, עובדי חברת Salesforce Israel R&D . היה לי מאד כיף אתכם!

כשהשפה הלא מילולית פוגשת את השפה המילולית. Noa Lushi Fuchs ואני מתעקשות כי השלם גדול מסכום חלקיו. אתמול, שעור 7 ב "סודות שפת הגוף" – תקשורת אפקטיבית וסגנונות תקשורת. נועה, היה תענוג ! תודה רבה !

. 28.4- היום ב Brain Embassy , ה co working המהמם, ליד היכל מנורה בהרצאה חוויתית על שפת הגוף, לעובדי המתחם, שהיו מקסימים ומלאי חיים. איזה כיף היה לי אתכם!

 

. הרצאת זום לעובדיProspera Technologies ממש עכשיו. ' שימוש נכון בשפת הגוף במרחב הוירטואלי' היה לי ממש כיף

. הם כבר הבינו שאי אפשר לעקוף את הגוף. לא יעזור עד כמה נשנן ונלמד כי לגוף יש שפה משלו. גם האזעקות לא ממש עצרו אותנו בשיעור האחרון כי יש במתחם ממד מרווח מתאים ללימוד. מעוניינים לשפר את התקשורת עם עצמכם ועם הסביבה בעזרת השפה הכי נגישה והכי מדויקת לכולנו? לצמצם את האכזבות כי המסר לא עבר כפי שציפיתם?

מודה על הזכות לפגוש נשים ואנשים סקרנים/ות. תודה Hope Center. סדנת שפת גוף לשיפור יכולות הביטוי שלנו

שמחתי להתארח בקהילת stand tall and speak. נשים מלאות תשוקה ותעוזה הפורצות תקרות זכוכית .תודה רבה

כדי לשנות דפוסי התנהגות שאולי מעכבים אותנו, ראשית יש לזהות אותם על כל מאפייניהם הפיסיים ולהכיר בשדרים שאנו משדרים דרכם. אז נפתח הפתח לייצר שינוי . אתמול בערב, מבוא לסודות שפת הגוף. מחזור מאי -שעור מספר 2 .

חברת הביטוח הראל הזמינה אותי להרצות בפני סוכני ביטוח עצמאיים. היה לי תענוג ! תודה רבה

תודה רבה לohad weber מתאטרון הקאמרי על ההזמנה להרצות במסגרת הקורס "תקשורת בעסקים" שלהם, לאנשי עסקים, ביום רביעי האחרון. בסדנה התמקדנו במקסום יכולות הביטוי, מן הפריזמה של שפת הגוף שלנו, גם באינטראקציות עסקיות. היה לי מעניין ומהנה!

סדנת מכירות למחלקת המכירות של נטראפק. איך לשכנע, לגייס ולהתאים אסטרטגיה אישית ללקוח דרך המסרים הלא מילוליים שאנחנו משדרים בשיחות טלפון ובמפגשים פרונטליים.

רוצים להזמין אותי לאירוע? להרצאה?

30.09.21
מכירים את התחושה הזאת שאתם עובדים על פרזנטציה חודשים. עוברים על אותה הפרזנטציה שוב ושוב על מנת לדייק אותה כמה שיותר לכדי מסר חד וברור, ועדיין ברגע האמת זה לא קורה?

בהרצאה שהעברתי היום בחברת סומך חייקין KPMG עבדנו בדיוק על זה.
ההרצאה "לגוף שפה משלו" התמקדה בהכנה לפרזנטציות והמסרים הלא מילוליים שאנחנו משדרים לבניית תדמית נכונה.
איך אפשר לספר את הסיפור הכי מדוייק על עצמנו מבלי להגיד את זה בקול, אלא רק על ידי שדרים שאנחנו מעבירים לצד השני באמצעות הגוף.
אם זה באמצעות הקול, תנועות הידיים, בצורה שבה אנחנו עומדים ומגישים את המסרים.
אותו מסר יכול להגיע לצד שני בצורה שונה לחלוטין אם תשתמשו בגוף שלכם כדי להעביר ולחדד אותו

מעוניינים לרתום את הגוף שלכם לצורך העברת מסר חד וברור?
אנחנו מחכים לכם בוואטסאפ עם פרטים נוספים על הסדנאות הקרובות https://bit.ly/39LYvjh