לגוף שפה משלו

הרצאה פרונטלית

לתת לארגון את הכלים לצמוח בשפה מנצחת.

אני רוצה לשים על השולחן את אחד האבסורדים הגדולים ביותר בחיינו לטעמי – כולנו רוצים למכור את עצמנו בצורה הכי טובה שאפשר. אנחנו משקיעים המון במה נלבש, איך נראה, איך להתנסח, בונים רזומה, רשימת ממליצים וכו'.. אבל, דווקא בדבר הראשון שרואים עלינו-  הגוף שלנו, זה שמספר עלינו יותר מכל, דווקא בו אנחנו לרוב לא משקיעים מספיק מחשבה. איך נשתמש בו לטובתנו? איך נגייס אותו לחזק את המסרים שלנו? את הקסם האישי שלנו..? למרות שכולנו יודעים שהוא הפרזנטור שלנו בעולם.
בשונה ממילים- אם אנחנו לא רוצים לדבר אנחנו יכולים לבחור אם לדבר או לא- את הגוף שלנו הרבה יותר קשה להשתיק. הגוף שלנו כמעט תמיד ידבר ואם לא נשתמש בו נכון הוא לרוב יגיד את מה שאנחנו מנסים להסתיר.

בהרצאה "לגוף שפה משלו" המשלבת קטעי משחק ובשיתוף הקהל נחשף בצורה קומית ורגישה לכלים פרקטיים לקריאת שפת גוף ושימוש נכון בה .אותם כלים ישרתו אתכם בפגישות עסקיות, פרזנטציות מול לקוחות, מכירות, נתינת שירות, ניהול צוות, תקשורת פנים ארגונית ויחסים בין עובד למעסיק. איך בעזרת שימוש נכון בשפת הגוף ניתן לשפר את התקשורת, להשיג את המטרות ולייצר שינוי משמעותי בחיים ברמה האישית והמקצועית
הקשרים שלנו עם הסביבה – בבית, בעבודה ואפילו ברחוב – מעצבים את חיינו ויותר מ-90% מהמסרים שאנחנו מעבירים אינם מילוליים, זה הגוף שלנו שמדבר.

הרבה פעמים אנחנו רוצים לשדר משהו אחד ולא מודעים לזה שאנחנו משדרים משהו אחר. אז איך עובדים על זה? איך גורמים לגוף שלנו לשדר , את מה שהפה שלנו אומר?

כדי להזמין אותי להרצאה, מלאו את הפרטים!

רוצים להפגש?
רוצים להפגש?
להזמין אותי לסדנה?

לאור המצב הבטחוני-

כל הקורסים הדיגיטליים החדשים ב-50% הנחה!!!

קוד קופון: Bringthemhome

רוצים להיות מעודכנים?

הירשמו לניוזלטר ותהנו מתכנים מקצועיים מגוונים

מפגש אונליין איתי
לזיהוי דפוסים מכשילים!

23.04.2023
בשעה 20:30

לאור המצב הבטחוני-

כל הקורסים הדיגיטליים החדשים ב-50% הנחה!!!

קוד קופון: Bringthemhome

רוצים להיות מעודכנים?

הירשמו לניוזלטר ותהנו מתכנים מקצועיים מגוונים

דילוג לתוכן