חבילה משולבת לבתי ספר:
מורים, תלמידים והורים

סדנאות פרונטליות ואונליין

החבילה כוללת סדנאות פרונטליות לתלמידים, סדנאות לצוותי מורים, הרצאות פתוחות להורי בית הספר וסדנאות משולבות להורים+ תלמידים

סדנה פרונטלית לתלמידים "לגוף שפה משלו" - מנחה גיל וויס

(שחקן ומתמחה של ורד בשפת גוף)

כיתות ד עד ט בהתאמה אישית לשכבת הגיל

עולם שפת הגוף הוא עשיר ומאחר שמדובר בשפה שמשפיעה על המוח שלנו יותר מהכל, הוא נוגע בכל תחומי חיינו. בסדנה הפרונטלית "לגוף שפה משלו" לתלמידים, נגע בכלים פרקטיים שיסייעו בהבנת האחר, בפיתוח רגישות חברתית, ביסוס מערכות יחסים חיוביות, זיהוי רגשות של עצמי, ניהול רגשות בכלל, ביסוס זהות עצמית, מתן תודעה של צמיחה, הצבה והשגת מטרות אישיות.

הסדנה תכלול תירגול מעשי והקניית ידע של שיטה לשימוש נכון ואפקטיבי של שפת הגוף ותשלב קטעי וידאו מתוך סדרת הילדים המצליחה "שקשוקה" להמחשה.

מה תקבלו?

*הסדנה מועברת ע"י שחקנים של שקשוקה אשר עברו התמחות בשפת גוף ע"י ורד פלדמן אשר מנהלת את ביה"ס המיניVרסיטה ללימודי שפת גוף מיסודו של ד"ר קובי אסף.

סדנה פרונטלית לצוותי הוראה "סודות שפת הגוף"- בהנחיית ורד פלדמן

בסדנה הפרונטלית "סודות שפת הגוף" המשלבת קטעי משחק ובשיתוף צוות ההוראה, נחשף בצורה רגישה לכלים פרקטיים לקריאת שפת גוף ושימוש נכון בה. כאלו שישרתו אתכם בימי הורים, פגישות אחד על אחד, הנחיית קבוצות וגם מול התלמידים.

איך אפשר לקרוא נכון אנשים וסיטואציות, לשנות את אופן התגובה שלנו, להתאים את המיומנויות שלנו למי שמולינו, להבין ולזהות לעומק צרכים ע"י קריאת הסימנים הלא מילוליים המקדימים ולהשתמש נכון בשפת הגוף שלנו על מנת לקרב, לשפר את הרושם הראשוני, התקשורת, להשיג את המטרות ולייצר שינוי משמעותי בחיים. 

על מה נדבר?

*לקראת הסדנה תתבצע שיחה עם ורד לטובת התאמות ודיוקים לצרכי הארגון.

הרצאות פתוחות להורי בית הספר

"לגוף שפה משלו"- שפת גוף בתקשורת בינאישית (אונליין או אופליין)

הרצאה המשלבת קטעי משחק ובשיתוף הקהל, אשר באופן פרונטלי או מקוון נחשף בצורה רגישה לכלים פרקטיים לקריאת שפת גוף ושימוש נכון בה. כאלו שישרתו אתכם בתקשורת מול הילדים, בני הזוג, וגם בפן העסקי- פגישות עסקיות, פרזנטציות מול לקוחות, מכירות, ניהול ועוד… איך בעזרת שימוש נכון וקריאה נכונה של שפת הגוף ניתן לשפר את הרושם הראשוני, התקשורת, למזער קונפליקטים, להשיג את המטרות ולייצר שינוי משמעותי בחיים.

על מה נדבר?

כלים לדיוק העברת המסרים

עקרונות בסיס לניתוח שפת גוף

נחשוף מה כל איבר בגוף משדר

מה מספרות תנועות הידיים

פנים והבעות הפנים

הטיות גוף

איך אפשר לשדר עוצמה ונוכחות דרך הקול ועוד..

סדנאות משולבות להורים+ תלמידים

סדנה פעילה בה ישתתפו הורים וילדים יחד ויתרגלו טכניקות לשיפור התקשורת, הבנת הצרכים אחד של השני, הגדלת יכולת ההקשבה, מתן תודעה של צמיחה וביסוס מערכות יחסים חיוביות.

מעניין אותי! אשמח להשאיר פרטים ליצירת קשר

מפגש אונליין איתי
לזיהוי דפוסים מכשילים!

23.04.2023
בשעה 20:30

רוצים להיות מעודכנים?

הירשמו לניוזלטר ותהנו מתכנים מקצועיים מגוונים

דילוג לתוכן