בואו לצלול לעולם המרתק של שפת הגוף בסדנה בת עשרה מפגשים

סודות שפת הגוף

הסדנה פתוחה לקהל הרחב​
בואו ללמוד איך לקרוא אנשים ולנתח שפת גוף, איך  לרתק, לסקרן, לרגש, לשכנע, וליצור חיבור שיפתח הזדמנויות במעגל החברתי, בעולמות העסקים, ובכל אינטראקציה שמציפה קריאת אנשים.
בסדנה נתמקד בהגדלת המנעד הפיזי והקולי לשיפור יכולות הביטוי, בחלוקת הגוף למחלקות/פונקציות. נלמד לעומק על כל מחלקה בגוף – הידיים, הרגליים, צירי תנועה, מרחבים אישיים, מיקום הגוף בחלל, המערכת הווקאלית, וכל מה שעומד מאחורי הקלעים של שפת גוף וקריאת אנשים .
כמו לכל שפה – גם לשפת הגוף שמאפשרת לקרוא אנשים, יש את ה"דקדוק" האינדבדואלי שלה, את החוקיות שלה ואת המורכבות שלה.  כמו כל שפה, גם שפת הגוף מורכבת מ"אותיות" אשר מתחברות ל"מילים" אשר מתחברים ל"משפטים" אשר מתחברים בסופור של דבר ל"סיפור" שמאחורי האדם. 
לצורך הפשטה- הגוף שלנו מחולק ל"מחלקות" וכל מחלקה אחראית על פונקציה אחרת, לכל מחלקה יש את צירי התנועה שלה, אופי התנועה שלה, הקצב, החתך וכו'..

כדי לקבל תמונה ברורה של ניתוח מעמיק וקריאת אנשים חדה, יש לנתח כל מחלקה לחוד על פי המנגנון השייך לאותה המחלקה ולבסוף לחבר את כל "הנתונים" של כל המחלקות יחד לכדי קריאת אנשים מדויקת.

כל אדם הוא סיפור. סיפור שונה. כדי לנתח שפת גוף של אדם ולקרוא אנשים, יש להתמצא בחוקי הדקדוק אשר בסופו של דבר "כותבים"/ יוצרים/ מתחברים לכדי – את הסיפור המורכב והאישי של כל אחד ואחת מאיתנו.

לפרטים נוספים

למי מתאימה הסדנה?

לאנשי מקצוע, אנשי עסקים, יזמים, מנכ"לים, מנהלים, מרצים וכד'

לכל מי שרוצה ללמוד לשלוט על המסרים הלא מילוליים שמשפיעים על האופן שבו הסביבה קולטת אותנו

למי שמעוניין לשפר את יכולות הביטוי שלו ולקרוא אנשים.

למעוניין לשנות דפוסי התנהגות מכשילים

מה מקבלים בסדנה?

כלים לקריאת אנשים וניתוח שפת הגוף של מי שמולי

כלים לשנות דפוסי התנהגות מכשילים בעצמי

כלים מעולם שפת הגוף לשיפור התקשורת ופתירת קונפליקטים

נשמע מעניין? הרשמה לסדנה בחודש הבא בעיצומה

רוצים להפגש?
להזמין אותי לסדנה?

מפגש אונליין איתי
לזיהוי דפוסים מכשילים!

23.04.2023
בשעה 20:30

רוצים להיות מעודכנים?

הירשמו לניוזלטר ותהנו מתכנים מקצועיים מגוונים

דילוג לתוכן