לגוף שפה משלו

הרצאה פרונטלית

בואו ללמוד איך לרתק אנשים, לזהות את השדר הנסתר, ולקבל כלים שישפרו את איכות חייכם

לרכישת כרטיס
להרצאה פתוחה
26.6.2023
20:00-21:30
רוטשילד, תל אביב

לרכישת כרטיס
להרצאה פתוחה
31.7.2023
20:00-21:30
תל אביב

אני רוצה לשים על השולחן את אחד האבסורדים הגדולים ביותר בחיינו לטעמי – כולנו רוצים למכור את עצמנו בצורה הכי טובה שאפשר. אנחנו משקיעים המון במה נלבש, איך נראה, איך להתנסח, דואגים שיהיה נעים בחברתינו, משתדלים לאזן בין קלילות לרצינות, אבל, דווקא בדבר הראשון שרואים עלינו- הגוף שלנו, זה שמספר עלינו יותר מהכל, דווקא בו אנחנו לרוב לא משקיעים מספיק מחשבה מוקדמת. . איך נשתמש בו לטובתנו? איך נגייס אותו לחזק את המסרים שלנו? את הקסם האישי שלנו..? למרות שכולנו יודעים שהוא הפרזנטור שלנו בעולם.
בשונה ממילים- אם אנחנו לא רוצים לדבר אנחנו יכולים לבחור אם לדבר או לא- את הגוף שלנו הרבה יותר קשה להשתיק. הגוף שלנו כמעט תמיד ידבר ואם לא נשתמש בו נכון הוא לרוב יגיד את מה שאנחנו מנסים להסתיר.

בהרצאה "לגוף שפה משלו" המשלבת קטעי משחק ובשיתוף הקהל נחשף בצורה קומית ורגישה לכלים פרקטיים לקריאת שפת גוף ושימוש נכון בה .אותם כלים ישרתו אתכם בתקשורת הבין אישית בחיים, בצורת הדיבור הסוחפת שלכם, בשיפור הרושם הראשוני, בפגישות אינטימית ובמפגשים מרובי משתתפים.. נלמד, איך בעזרת שימוש נכון בשפת הגוף ניתן לשפר את התקשורת, להשיג את המטרות ולייצר שינוי משמעותי בחיים ברמה האישית החברתית והמקצועית
הקשרים שלנו עם הסביבה – בבית, בעבודה ואפילו ברחוב – מעצבים את חיינו ויותר מ-90% מהמסרים שאנחנו מעבירים אינם מילוליים, זה הגוף שלנו שמדבר.

הרבה פעמים אנחנו רוצים לשדר משהו אחד ולא מודעים לזה שאנחנו משדרים משהו אחר. אז איך עובדים על זה? איך גורמים לגוף שלנו לשדר , את מה שהפה שלנו אומר

ההרצאה תערך בתאריך:

28.12.2022

רוצים להפגש?
רוצים להפגש?
להזמין אותי לסדנה?

מפגש אונליין איתי
לזיהוי דפוסים מכשילים!

23.04.2023
בשעה 20:30

רוצים להיות מעודכנים?

הירשמו לניוזלטר ותהנו מתכנים מקצועיים מגוונים

דילוג לתוכן